anasayfa | iletişim | english

GO CAPPADOCIA
Lil'a Restaurant,Ziggy's Shoope & Cafe,Angel Cafe & Bistro,Alaturca

 

......................................................

 

Kapadokya Şehir Haritası

 
 

 

 

YEME İÇME


 

 

LIL'A

 

Kapadokya bölgesinin tartışmasız en üst düzey restaurantlarının başında yer alıyor. Servis kalitesi, menü zenginliği, atmosfer ve manzara mükemmel. Bölgede hiçbir yerde bulamayacağınız tatlar ödüllü şefi tarafından özenle hazırlanıyor. Kapadokya’da iken kesinlikle tatmanız gereken bir tecrübe Lil’a. 

 

Tel: 384 219 2220

www.lil-a.com.tr

 

 

 
 

 

ZIGGY'S SHOOPE & CAFE

 

Ürgüp Esbelli mahallesinde yer alan ve birbirinden leziz yemeklerin servis edildiği çok şirin bir mekan. Onlarca butik otelin arasında yer almasından dolayı bu otellerde konaklayan misafirlerin uğrak yeri durumunda. Farklı ve sıcak ortamı özellikle arkadaş yemekleri için Ziggy’i bir uğrak mekan haline dönüştürüyor

 

Tel: 384 341 7107

 

 

 

ANGEL CAFE & BISTRO

 

Ürgüp’ün merkezinde özellikle gençlerin uğrak mekanı. Kırmızı dekoru, geniş barı, güler yüzlü personeli, müzik ve servis kalitesiyle Kapadokya’da bir şeyler içilebilecek güzel mekanlardan biri Angel.

 

 

 

ALATURCA

 

Göreme’nin merkezinde 2003 yılından beri hizmet veren, Kapadokya’da gönül rahatlığıyla öğle veya akşam yemeklerinin alınabileceği nadir mekanlardan biri Alaturca. Geleneksel Türk mutfağının servis edildiği restaurantın dış bölümündeki çim alan gençlerin uğrak mekanlarından. 

Tel: 384 271 2882

 

 

 

 
 
REZERVASYON

info@gocappadocia.net

 

CROSS GOLF CAPPADOCIA Cross Golf

MATIANA TRAVEL kapadokya tatil

 
 

Tarih     Mimari     Ören Yerleri     Yeme İçme    Konaklama     Turlar    Aktiviteler    Sinema    Eğitim     Foto Galeri     Etkinlik & Duyurular

 

GOCAPPADOCIA is a proud member of

All Rights Reserved. 2009 INDIGO TURIZM SAN. TIC. LTD. STI