anasayfa | iletişim | english

GO CAPPADOCIA
VILLAGE HOUSE CAVE HOTEL
 

PLAN YOUR CAPPADOCIA TRIP

I am looking to travel 

I plan on traveling

I would like to travel for  

Travel Agency Turkey Exclusively Private
 

 

......................................................

 

Kapadokya Şehir Haritası

 
 

 

KONAKLAMA


BUTİK OTELLER


 

AKKOY EVLERI CAVE HOTEL AND MUSEUM HOUSE

Akkoy, NEVSEHIR / TURKEY

 

AKKOY EVLERI CAVE HOTEL AND MUSEUM HOUSE

Otelimiz tamamen yörenin usulüne uygun olarak restore edilmiş bir mağara ev olup, tarihi yüz seneye yaklaşmaktadır. Mutfağımızda tarlalarımızda kendi ellerimizle yetiştirdiğimiz meyve, sebze, kendi otlattığımız hayvanlardan gelen süt ile hazırladığımız yoğurt, kendi ürettiğimiz bal, kendi pişirdiğimiz ekmekle yemek hazırlıyoruz. Yerel yemekleri yapan ailemizin üyesi aşçılarımız, sizin için özel güveçler, mantılar, tatlılar yaparken bir misafir ağırlamanın zevki ile çalışıyorlar.

 

Köyde ve civarında senenin her ayında dahil olabileceğiniz aktiviteleri anlatan, sizin için özel bir takvim de hazırladık. Burada sizi köyün pilav festivaline davet ediyor, yaylalardaki eğlenceleri hatırlatıyor, hasat zamanı ve av zamanının detaylarını sunuyoruz. Yaz kış sizi severek ağırlayacağımız butik otelimizde, aynı zamanda sizi yöredeki diğer güzelliklerle de tanıştırmak için özel çaba harcayacağımızdan şüpheniz olmasın. Mesela, civardaki kaplıcalara özel tur düzenlemek isterseniz, ya da köy ve kasaba pazarlarını dolaşmayı arzu ederseniz, bunlar bizlerin size sunacağı hizmetler hanesine dahildir.

 

Kendi bahçelerimizde yetişen ürünleri, Mehmet ve eşi Fatma, sizler için özel olarak yöre usullerine göre pişirip, sofra kurmaktan memnuniyet duyarlar.  Tarlalarımızda organik tarım yapılmaktadır ve misafirlerimize her şeyin en tazesini, en doğalını, en özenlisini sunmaktan gurur duymaktayız.  Sabahları kendi hayvanlarımızdan sağdığımız süt ve kendi kovanlarımızdan getirdiğimiz bal ile kahvaltıya başlarken, akşamları tandırda pişen et, sebze yemekleri, nefis salatalar, yöreye ait tariflerle çorba ve tatlılar, size unutmayacağınız bir damak tadı yaşatacaktır. Yörenin üzümlerinden yapılmış ev şarabını da unutmamalı. Otelin tamamı mağara içine oyulmuş, fakat aynı zamanda ön tarafı camlı, ferah ve aydınlık odalardan müteşekkildir. Her odada banyo/tuvalet, oturma köşesi, kablolu televizyon, stereo bulunmaktadır. Arzu edildiği takdirde çamaşır ve ütü servisi de sunmaktayız.Restoranımızda çok çeşitli içki barındıran barımız mevcuttur. Ayrıca kış ayları için her odada ve restoran/barda derin taş şöminelerimiz içinizi ısıtacaktır. Köyümüzün en önemli özelliği, doğal ve tarihi açıdan istisnai güzelliğinin yanı sıra, sakinliği ve sükuneti. İçinde, yok dükkandı, yok halıcıydı, yok acenteydi sizi rahatsız edecek ve bir şey almaya zorlayacak ve maalesef artık Türkiye’de standartlaşmaya yüz tutmuş turizmci kalabalıktan kendini bağımsız kılmış olması. Misafirimiz olarak gelin, dostumuz olarak ayrılın. Size her mevsim, yılın her ayı, kapımız ardına kadar açık. Bizleri mutlu edin, Akköy’de kalın, tarihimizi ve doğamızı, asırlara yayılan geleneklerimizi bizlerle birlikte yaşayın.

 
REZERVASYON

info@gocappadocia.net

AKKOY EVLERI CAVE HOTEL AND MUSEUM HOUSE

AKKOY EVLERI CAVE HOTEL AND MUSEUM HOUSE


Single Cave Room: 70 $ / BB

Double Cave Room: 90 $ / BB

Deluxe Cave Room: 120 $ / BB


BOOK NOW


 

 
CROSS GOLF CAPPADOCIA Cross Golf

MATIANA TRAVEL kapadokya tatil

 
 

Tarih     Mimari     Ören Yerleri     Yeme İçme    Konaklama     Turlar    Aktiviteler    Sinema    Eğitim     Foto Galeri     Etkinlik & Duyurular

 

GOCAPPADOCIA is a proud member of

All Rights Reserved. 2009 INDIGO TURIZM SAN. TIC. LTD. STI