anasayfa | iletişim | english

GO CAPPADOCIA
MELEKLER EVI
 

PLAN YOUR CAPPADOCIA TRIP

I am looking to travel 

I plan on traveling

I would like to travel for  

Travel Agency Turkey Exclusively Private
 

 

......................................................

 

Kapadokya Şehir Haritası

 
 

 

KONAKLAMA


BUTİK OTELLER


 

MELEKLER EVI

Ürgüp, NEVŞEHİR / TÜRKİYE

 

MELEKLER EVI

İç Mimar Arzu ve Mimar Muammer Erinal İstanbul’da yirmi sene önce kurdukları mimarlık firması bünyesinde çok sayıda iç mimari proje ve uygulamasına imza atmıştır.

2003 yılında Kapadokya‘nın kalbi Ürgüp’te aldıkları Kaya Oyma evi projelendirerek bir Butik Otel inşa etmişlerdir.

2006 Mayıs ayından bu güne inşaatı süren Meleklerevi projesinin yanı sıra kuzenleri Yüksek Mimar Restoratör Muammer Ünlüsoy ile beraber bölgede çok sayıda eski eser restorasyon projesi ve uygulamaları ile ilgili çalışmalar yapmaktadırlar.


Meleklerevi'nin  ailesi ve personeli , sizlere toplam sekiz oda ile özlediğiniz  huzuru , keyfi  ve konforu sağlamakta , kendi evinizde  tatildeymiş gibi sıcak  ve rahat hisssedeceğiniz  rüya gibi bir ortamda hizmet vermektedir. 


Hepsi birbirinden farklı dekore edilmiş  özel beş  oda ile üç suit oda bulunmaktadır.Bunlardan  beş   tanesi , geçmişi yüzyıllar öncesine dayanan kaya odalar , diğerleri  kaya  ve  yöresel  taş kullanılarak oluşturulan kemerli  odalardır.
Banyolarımızın altı tanesinde  ithal masajlı  duş sistemi bir tanesinde jakuzi vardır.Masajlı duş sistemlerinin üçü saunalı kombin sistemdir.


Tüm odalarımız merkezi ısıtma sistemi ile donatılmıştır.Bazı odalarımız ise taş şömineler ile romantik bir tatil keyfi sunmaktadır.


Evin eski dolap kapakları ve kapıları restorasyon sonrasında yeniden değerlendirilerek  , pirinç karyolalar  ve eski ahşap dolaplarla bir arada  kullanılarak  hayata geçirilmiştir. 

 

 
REZERVASYON

info@gocappadocia.net

MELEKLER EVI

MELEKLER EVI CAPPADOCIA


BOOK NOW


 

 

 

 

CROSS GOLF CAPPADOCIA Cross Golf

MATIANA TRAVEL kapadokya tatil

 

 

Tarih     Mimari     Ören Yerleri     Yeme İçme    Konaklama     Turlar    Aktiviteler    Sinema    Eğitim     Foto Galeri     Etkinlik & Duyurular

 

GOCAPPADOCIA is a proud member of

All Rights Reserved. 2009 INDIGO TURIZM SAN. TIC. LTD. STI