anasayfa | iletişim | english

GO CAPPADOCIA
LES MAISONS DE CAPPADOCE
 

PLAN YOUR CAPPADOCIA TRIP

I am looking to travel 

I plan on traveling

I would like to travel for  

Travel Agency Turkey Exclusively Private
 

 

......................................................

 

Kapadokya Şehir Haritası

 
 

 

KONAKLAMA


BUTİK OTELLER


 

LES MAISONS DE CAPPADOCE

Uçhisar, NEVŞEHIR / TÜRKİYE

 

LES MAISONS DE CAPPADOCE

Sizi görkemli Uçhisar Kalesinin bekçiliğinde ünlü Güvercinlik vadisinin eşsiz dokusu ve peribacalarının güneşin ışıklarıyla gün boyu dans ettiği ‘’Les Maisons De Cappadoce’’ evlerinde bu doğa harikası evlerde konaklamaya davet ediyoruz.


Les Maisons De Cappadoce,diğer butik otellerden farklı kılan özellik ise ünlü Güvercinlik Vadisi’nin orta kısımlarında ki muhteşem peri bacalarının arasında yer alan bir mahallenin tamamından oluşuyor.Kimi evler küçük bahçesinden,kimi evler vadiyi ayaklarınızın altına serecek kadar güzel balkonundan,kimi evlerde teraslarından bu harika manzaraya tanıklık ediyor..


Evler dört yada daha fazla sayıda kişinin , Studio’lar ise iki kişinin konaklayabilmeleri için dizayn edilmiş.Ortak özellikleri ise binlerce yıllık tarihe tanıklık etmiş bölgenin özgün mimarisine en ince ayrıntısına kadar sadık kalınarak restore edilmiş olması.Evlerin dekorasyonunda Jacques Bey’in bölgedeki antikacılardan satın aldığı ender bulunabilir antikalar halı ve kilimler kullanılmış.Evlerin genelinde merkezi ısıtma mevcut.Muhteşem manzaralara sahip evlerin tamamında tam teşekküllü bir mutfak bulunmakta. Kahvaltı akşamdan sepet içerisinde kişi sayısına göre hazırlanıp mutfağınıza bırakılıyor.Sabahları ise sıcacık ekmek kapıya asılıyor.Hangi saatte arzu edilirse kahvaltı o saatte yapmak mümkün.Kahvaltıda köy pazarlarından alınan süzme yoğurt,taze köy yumurtası,ev yapımı çeşit çeşit reçeller,lezzetli peynirler meyve vs. veriliyor.Ayrıca müşterilerden gelen talep olduğunda kahvaltıyı hazırlaması için bir personel görevlendiriliyor.Otel organizasyonları arasında Profosyonel rehberler eşliğinde bölge turları,Balon uçuşları,At turları,Araba kiralama, Motorsiklet kiralama, Öğle ve akşam yemeklerinin konaklanan eve organizasyonu vs. sayılabilir.

 

 
REZERVASYON

info@gocappadocia.net

LES MAISONS DE CAPPADOCE

LE MAISONS DE CAPPADOCE


Studio: 140-190 €

2 bedroom houses for 4/5 pax:

240-300 €

3 bedroom houses for 6/7 pax:

340-970 €


BOOK NOW


 

 
CROSS GOLF CAPPADOCIA Cross Golf

MATIANA TRAVEL kapadokya tatil

 
 

Tarih     Mimari     Ören Yerleri     Yeme İçme    Konaklama     Turlar    Aktiviteler    Sinema    Eğitim     Foto Galeri     Etkinlik & Duyurular

 

GOCAPPADOCIA is a proud member of

All Rights Reserved. 2009 INDIGO TURIZM SAN. TIC. LTD. STI