anasayfa | iletişim | english

GO CAPPADOCIA
LYKIA LODGE KAPADOKYA
 

PLAN YOUR CAPPADOCIA TRIP

I am looking to travel 

I plan on traveling

I would like to travel for  

Travel Agency Turkey Exclusively Private
 

 

......................................................

 

Kapadokya Şehir Haritası

 
 
 

 

KONAKLAMA


4* Oteller


 

LYKIA LODGE KAPADOKYA

Uçhisar, NEVŞEHIR / TÜRKİYE

LYKIA LODGE KAPADOKYAKapadokya, Türkiye'nin Orta Anadolu bölgesindeki yüksek plato üzerinde Aksaray, Kırşehir, Kayseri ve Niğde dikdörtgeninin içinde yer alan Nevşehir, Avanos, Ürgüp üçgeninden oluşur. Eski kaynaklar Kapadokya'nın güneyde Toros Dağları, batıda Aksaray, doğuda Malatya ve kuzeyde Doğu Karadeniz kıyılarıyla çevrili, geniş bir bölge olarak betimler.

Bölgenin tarihi, kültürü ve doğal özellikleriyle en çok tanınan kesimi ise Uçhisar, Göreme, Avanos, Ürgüp, Derinkuyu, Kaymaklı, Ihlara ve çevresidir.

Ulaşım

Lykia Lodge, ulaşım açısından son derece rahattır. Kayseri havaalanına Ankara ve İstanbul'dan sürekli ve düzenli uçuşlar bulunmaktadır. Gerek uçakla gelenler, gerekse kara yolunu tercih edenler otele büyük bir rahatlıkla ulaşabilirler.

Lykia Lodge, karayolundan Kayseri Havaalanı'na 90 km (60 dk.), Ankara Esenboğa Havaalanı'na 290 km (200 dk.), Nevşehir şehir merkezine 5 km (5 dk.) uzaklıktadır.

Tanıtım

Türkiye'nin bu çok özel bölgesinde yer alan Lykia Lodge, bulunduğu çevrenin doğal görünümüne uygun özgün mimarisi, güleryüzlü personeli ve mükemmel hizmet anlayışıyla, uzun yıllardır bölgeye gelen turistlere ev sahipliği yapıyor.

Toplam 40.000 m2'lik alan üzerinde kurulmuş olan Lykia Lodge Nevşehir ve Göreme'ye toplam 5 km mesafede ve oldukça merkezi konumdadır. Lykia Lodge'da hem Kapadokya'nın büyülü coğrafyasının ve mimari güzelliğinin tadını çıkarabilir hem de konforlu bir tatil yaşayabilirsiniz. İç Anadolu'nun bereketli bağlarında yetişen üzümlerle yapılan şarapları, bölgeye has geleneksel yemekleri tadabilir, Kapadokya'nın heyecan verici vadileri ve peri bacaları arasında atla, bisikletle dolaşabilir ya da bu eşsiz manzarayı balonla gökyüzünden doya doya seyredebilirsiniz.

 

 

REZERVASYON

info@gocappadocia.net

LYKIA LODGE KAPADOKYA

LYKIA LODGE KAPADOKYA


Double Room: 140 €/ BB

Single Room: 105 €/ BB


BOOK NOW


 

 

CROSS GOLF CAPPADOCIA Cross Golf

MATIANA TRAVEL kapadokya tatil

 

 

Tarih     Mimari     Ören Yerleri     Yeme İçme    Konaklama     Turlar    Aktiviteler    Sinema    Eğitim     Foto Galeri     Etkinlik & Duyurular

 

GOCAPPADOCIA is a proud member of

All Rights Reserved. 2009 INDIGO TURIZM SAN. TIC. LTD. STI