anasayfa | iletişim | english

GO CAPPADOCIA
Kapadokya konaklama
 

PLAN YOUR CAPPADOCIA TRIP

I am looking to travel 

I plan on traveling

I would like to travel for  

Travel Agency Turkey Exclusively Private
 

 

......................................................

 

Kapadokya Şehir Haritası

 

KONAKLAMA


Butik Oteller


Museum OtelMuseum Otel

1999 yılında Indigo Turizm Yön. Kur. Bşk. Ömer Tosun tarafından restorasyonuna başlanan Museum Hotel, 2002 yılında dönemin Turizm Bakanı Erkan Mumcu tarafından resmi açılışı yapılarak hizmet vermeye başlamıştır.

detay

 

Gül KonaklarıGül Konakları

Gül Konaklan 19. yüzyılın ortalarına doğru bölgenin taşından ve kaya oyularak 4000 m² 'lik bir alana inşa edilen iki Rum evinden oluşmaktadır.

detay

 

Kapadokya Cave SuiteKapadokya Cave Suite

Dünyanın doğal harikalarından birisi olan Kapadokya’nın en güzel köşelerinden birinde, GÖREME’ de bu tarihi doğal çevreyi keşfetmek ve rahatlayarak dinlenmek için bizimle konakladığınız sürece konforu ve dünyaca ünlü Türk Misafirperverliğini bulacaksınız.

detay

 

Anatolian HousesAnatolian Houses

Kusursuzca dekore edilmiş ve Göreme'nin doğal dokusunun içine, tarihi yapılara sadık kalınarak oyulmuş Anatolian Houses suitleri sizleri Kapadokya'nın kalbinde karşılıyor.

detay

 

Yunak EvleriYunak Evleri

Yunak Evleri, tarihi 5. ve 6. yüzyıla kadar uzanan 6 mağara evden oluşan 30 oda ile 19.yüzyılın ilk çeyreğinden kalma bir Rum Konağından oluşmaktadır.

detay

 

Les Maisons De KapadokyaLes Maisons De Kapadokya

Sizi görkemli Uçhisar Kalesinin bekçiliğinde ünlü Güvercinlik vadisinin eşsiz dokusu ve peribacalarının güneşin ışıklarıyla gün boyu dans ettiği ‘’Les Maisons De Cappadoce’’ evlerinde bu doğa harikası evlerde konaklamaya davet ediyoruz.

detay

 

Gamirasu OtelGamirasu Otel

1999 yılında hizmete açılan, özenle restore ve dizayn edilmiş 18 adet mağara odadan oluşan Gamirasu Otel, Kapadokya’ nın kalbi Ürgüp yakınlarında, Ayvalı Köyü’nde bulunmaktadır.

detay

 

Kayadam Cave OtelKayadam Cave Otel

Bugün Kayadam'ın bulunduğu mağaralar 1998 tarihinde Attila Çiner (Jeoloji mühendisi ve öğretim üyesi) ve Rudy Cochez (Ankara Fransız okulunda öğretmen) tarafından satın alınmıştır.

detay

 

Meleklerevi OtelMeleklerevi Otel

Meleklerevi'nin  ailesi ve personeli , sizlere toplam sekiz oda ile özlediğiniz  huzuru , keyfi  ve konforu sağlamakta , kendi evinizde  tatildeymiş gibi sıcak  ve rahat hisssedeceğiniz  rüya gibi bir ortamda hizmet vermektedir.

detay

 

TaskonaklarTaşkonaklar

Uçhisar'ın binlerce yıllık yerleşim merkezi, 1950’li yıllarda modern evlere geçiş için terk edildiğinden olduğu gibi kalmış.
Bugün bakınca; böylesi çok daha iyi olmuş diyorsunuz. Çünkü inanılmaz bir doğal ve tarihi güzellik dünkü gibi duruyor...

detay

 

Serinn HouseSerinn House

Ürgüp ün en şahane yerinde olan Serinn House, tarihin ve tabiat güzelliklerinin bir arada yaşandığı müthiş bir doğa harikası...Kapadokya evi özelliklerini taşıyan, oldukça şık ve sempatik özellikte odalarımız, 5 tanedir.

detay

 

Village House Cave HotelAkkoy Evleri Cave Hotel and Museum House

Otelimiz tamamen yörenin usulüne uygun olarak restore edilmiş bir mağara ev olup, tarihi yüz seneye yaklaşmaktadır. Mutfağımızda tarlalarımızda kendi ellerimizle yetiştirdiğimiz meyve, sebze, kendi otlattığımız hayvanlardan gelen süt ile hazırladığımız yoğurt, kendi ürettiğimiz bal, kendi pişirdiğimiz ekmekle yemek hazırlıyoruz.

detay

 
 

5* Oteller


Dinler OtelDinler Otel

Türkiye’mizin en özel bölgesi Kapadokya’nın en merkezi ve en canlı noktası Ürgüp’te bulunan Kapadokya’ya ait bir mekan. Beş yıldızlı hizmet kalitesini ilke edinmiş Dinler Otel.

detay

 

Dedeman OtelDedeman Otel

349 oda, 751 yatak, 314 standart oda,39 sigara içilmeyen oda, 1 kral dairesi, 34 suit, sağlık odası , doktor , çocuk bakımı , uyandırma servisi...

detay

 

Perissia OtelPerissia Otel

Perissia, 500 yatak kapasiteli olup her türlü konfora sahip 5* yıldızlı bir Oteldir. Odalarda: Klima, Uydu ve Radyo Kanallı TV, Küvetli Banyo, Merkezi Isıtma, Telefon, Mini Bar, Saç Kurutma Makinesi ve Laptop tipi Dijital Kasa bulunmaktadır.

detay

 

 
 

4* Oteller


Lykia LodgeLykia Lodge

Kapadokya, Türkiye'nin Orta Anadolu bölgesindeki yüksek plato üzerinde Aksaray, Kırşehir, Kayseri ve Niğde dikdörtgeninin içinde yer alan Nevşehir, Avanos, Ürgüp üçgeninden oluşur.

detay

 

Peri Tower OtelPeri Tower Otel

Peri Tower Otel Nevşehir, 126 toplam oda, 270 toplam yatak, 1 kral dairesi, 20 suit oda kapasiteli. Otel odaları Şehir, tarihi manzaralıdır.

detay

 

Yıltok OtelYıltok Otel

1990 yılında Türk ve Kapadokya turizminin hizmetine açılan Avanos Hotel Yıltok 16 yıldır hizmetlerini ve işletmesini yenileyerek misafirlerini ağırlamaya devam etmektedir.

detay

 
 

CROSS GOLF CAPPADOCIA Cross Golf

MATIANA TRAVEL kapadokya tatil

 

 

Tarih     Mimari     Ören Yerleri     Yeme İçme    Konaklama     Turlar    Aktiviteler    Sinema    Eğitim     Foto Galeri     Etkinlik & Duyurular

 

GOCAPPADOCIA is a proud member of

All Rights Reserved. 2009 INDIGO TURIZM SAN. TIC. LTD. STI