anasayfa | iletişim | english

GO CAPPADOCIA
gul konaklari
 

PLAN YOUR CAPPADOCIA TRIP

I am looking to travel 

I plan on traveling

I would like to travel for  

Travel Agency Turkey Exclusively Private
 

 

......................................................

 

Kapadokya Şehir Haritası

 
 

KONAKLAMA


BUTİK OTELLER


 

GÜL KONAKLARI

Mustafapaşa, NEVŞEHİR / TÜRKİYE

 

ROSE MANSIONSGül Konaklan 19. yüzyılın ortalarına doğru bölgenin taşından ve kaya oyularak 4000 nı2'lik bir alana inşa edilen iki Rum evinden oluşmaktadır. Konaklarımızın renovasyonu Eylül 1998'de başlayıp Haziran 2002'de tamamlanmış olup yapılan renovasyonda binanın özgün mimari karakterinin bozulmamasına özen gösterilmiş ve bütün odalarımız farklı dekore edilip gerçekliği hayal gücünüzü zorlayacak tarzda hazırlanmıştır.


Birinci konağımızda;
Resepsiyon, 4 kemer tavanlı ve 3 ahşap tavanlı oda, Şömineli Baş Oda (seminer salonu), Kütüphane, Gül Köşkü (lobby), Şömineli Aynalı Salon, Şırahane (müzecik), Restoran (Atina-Selanik salonu), Mutfak, Tandırevi, Terasta oturma tahtı, Avlu ve Gül bahçesinden oluşmaktadır.

İkinci konağımızda;
3 tane kaya , 1 tane kaya suit, 5 tane kemer tavanlı, 1 tane ahşap tavanlı (balkonlu), 1 tane ahşap tavanlı suit ve 1 tane king suit (balkonlu) oda olmak üzere toplam 12 oda, Hamam, alt ve üst olmak üzere iki Avlu ve Gül bahçesinden oluşmaktadır.

-Oda banyolarında yapısına göre küvet ve duşa kabin kullanılmıştır. Ayrıca bütün odalarımızda telefon, minibar, saç kurutma makinesi ve şifreli kasalar mevcuttur.
-Öğle ve akşam menülerimiz yöresel olup, tandırda pişirilerek servise sunulmaktadır.

Gül Konakları; Kurucularından, yöneticilerine ve tüm elemanlarına kadar, kendi alanında deneyimli bir ekip tarafından hizmet veren, ülke turizmine katkıda bulunmayı, özgünlüğüne, yalınlığına ve kültürel mirasın kalıcılığına adayan, sadece Kapadokya'da değil, bütün Türkiye'de "Butik Otel" işletmeciliğinin bir simgesidir.

 

 
REZERVASYON

info@gocappadocia.net

ROSE MANSIONS

GÜL KONAKLARI KAPADOKYA


Double Rooms: 400 €

Single Room:    300 €


BOOK NOW


 

 

 

CROSS GOLF CAPPADOCIA Cross Golf

MATIANA TRAVEL kapadokya tatil

 

 

Tarih     Mimari     Ören Yerleri     Yeme İçme    Konaklama     Turlar    Aktiviteler    Sinema    Eğitim     Foto Galeri     Etkinlik & Duyurular

 

GOCAPPADOCIA is a proud member of

All Rights Reserved. 2009 INDIGO TURIZM SAN. TIC. LTD. STI