anasayfa | iletişim | english

GO CAPPADOCIA
Kapadokya aktivite,cross golf
 

PLAN YOUR CAPPADOCIA TRIP

I am looking to travel 

I plan on traveling

I would like to travel for  

Travel Agency Turkey Exclusively Private
 

 

......................................................

 

Kapadokya Şehir Haritası

 
 
 

AKTİVİTELER


 

CROSS GOLF

 

Cross Golf

Doğal ortamda oynanılan ve doğaya en üst düzeyde saygılı bir golf türü olan Cross Golf Nisan 2008’den itibaren Kapadokya’da Indigo Turizm önderliğinde gerçekleştirilmeye başlanmıştır. Kapadokya Cross Golf ile birlikte dünyada UNESCO World Heritage bünyesinde golf oynanılabilen tek bölge olma unvanına sahip olmaktadır. Genel olarak normal Golf’ ün temel kurallarına sadık kalınılan bu oyunda, delik yerine net (file) bulunmaktadır. Doğaya hiçbir kalıcı veya geçici zararı bulunmayan Cross Golf, dünyada çığ gibi büyümeye devam eden “Responsible Tourism” konseptinin de ülkemizdeki en önemli örneklerinden biri durumundadır.


Bilgi için;
www.crossgolf.com.tr

 

 

 

BALON UÇUŞLARI

 

Balon Turları

Kapadokya'yı keşfetmenin en heyecan verici ve keyifli yolu olsa gerek Balon uçuşları. Hem de, Kapadokya’ daki balon uçuşları dünyanın en güzel uçuşları olarak lanse edilirken. Rahat, güvenli, sessiz ve sakin. Güne başlamak için bundan daha güzel ve heyecanlı bir yol olamayacağı aşikar.

 

 

 

AT BİNME

 

At Gezileri

Güzel atlar diyarı olarak da bilinen Kapadokya tarihten günümüze en güzel atların bulunduğu ve yetiştirildiği bir coğrafyadır. Kapadokya'nın en güzel vadilerinde, peribacaları arasında ve Kızılırmak kenarında ata binmenin keyfini yaşayabilirsiniz.

 

 

 

 

SEMA GÖSTERİSİ

 

Kapadokya'nın sınır komşusu olan ve Mevlana Celaleddin Rumi'nin yaşadığı yer olan Konya ile Kapadokya arasında birçok kültürel köprü bulunmaktadır. Mağara dervişhaneleri ve kervansaraylarda icra edilen sema gösterileri Kapadokya'da kesinlikle görülmesi gereken aktivitelerden biridir.
 

 

 

 

YEMEK DERSİ

 

Eğer Anadolu ve Kapadokya yemek lezzetlerine meraklı ve daha fazlasını öğrenmek istiyorsanız bu aktivitemiz tam size göre.

 

 

 

 

 

 
 
 

CROSS GOLF CAPPADOCIA Cross Golf

MATIANA TRAVEL kapadokya tatil

 

 

Tarih     Mimari     Ören Yerleri     Yeme İçme    Konaklama     Turlar    Aktiviteler    Sinema    Eğitim     Foto Galeri     Etkinlik & Duyurular

 

GOCAPPADOCIA is a proud member of

All Rights Reserved. 2009 INDIGO TURIZM SAN. TIC. LTD. STI